MARIA GALLAND Soin Dermatologique

Maria Galland Soin Dermatologique

Zabiegi z linii Soin Dermatologique to 4 różne procedury na 4 problemy: trądzik, przebarwienia, naczynka i atopię. Produkty opracowano w odpowiedzi na potrzeby nawet najbardziej wrażliwych skór, nie zawierają parafin, parabenów, sztucznych barwników czy alergizujących składników zapachowych. Każdy zabieg to kombinacja indywidualnie dobranych peelingów enzymatyczno-kwasowych oraz wybranych serum i masek algowych o wysokiej koncentracji ukierunkowanych składników aktywnych. Soin Dermatologique to luksusowe ukojenie dla skór z niedoskonałościami.

Cztery rozwiązania na cztery problemy skóry:

 • Soin Dermatologique Impuretes
  dla skóry tłustej, trądzikowej, zanieczyszczonej ze skłonnością do stanów zapalnych
  czas zabiegu: 45-75 min / Cena: 320 zł
 • Soin Dermatologique Pigmentation
  na przebarwienia, nierówny koloryt skóry i rozjaśnianie skóry
  czas zabiegu: 45-75 min / Cena: 320 zł
 • Soin Dermatologique Rougeurs
  zabieg dla cer naczynkowych
  czas zabiegu: 45-75 min / Cena: 320 zł
 • Soin Dermatologique Secheresse
  zabieg dla skór ekstremalnie suchych i atopowych
  czas zabiegu: 45-75 min / Cena: 320 zł

MARIA GALLAND SOIN DERMATOLOGIQUE IMPURETES:

Przywracają produkcję sebum do równowagi uwalniając skórę od mikro-zanieczyszczeń i grudek, aby zminimalizować ryzyko powstawania stanów zapalnych i przebarwień. Dzięki redukowaniu zanieczyszczeń i nadmiaru sebum skóra staje się oczyszczona- odsłania świeżą, matowaną i pozbawioną defektów cerę.

PIELĘGNACJA DOMOWA

MARIA GALLAND SOIN DERMATOLOGIQUE PIGMENTATION:

Pomaga zminimalizować efekty efekty hiperpigmentacji poprzez zredukowanie ciemnych plam i rozjaśnianie cery Te luksusowe produkty z wysoce skutecznymi składnikami aktywnymi, zapewniają bardziej harmonijną, równomierną i promienną tonację skóry.

PIELĘGNACJA DOMOWA

MARIA GALLAND SOIN DERMATOLOGIQUE ROUGEURS:

Linia opracowana specjalnie by rozwiązać problem zaczerwienienia skóry. Ta testowana dermatologicznie linia, niezwykle skutecznie stymuluje mikrokrążenie i wzmacnia ścianki naczyń włosowatych. Zaczerwienienia i podrażnienia są widocznie zredukowane, skóra jest ukojona i chroniona przed tworzeniem nowych zaczerwienień.

PIELĘGNACJA DOMOWA

MARIA GALLAND SOIN DERMATOLOGIQUE SECHERESSE :

Pozwala rozwiązać problem bardzo suchej skóry oraz objawów łuszczycy i atopowego zapalenia skóry dzięki bogatym, nawilżającym i zawierającym lipidy produktom. Działają one stabilizjąco na barierę hydrolipidową, pomagają chronić skórę przed utratą wilgoci i lipidów. Intensywnie nawadniają, redukują podrażnienia i swędzenie, nawilżają skórę, poprawiają jędrność i pozostawiają skórę gładką i jedwabiście miekką.

PIELĘGNACJA DOMOWA