Laser ALMA HARMONY BABY REJUVE / ALMA NIR – Termolifting

Laser Alma Harmony Baby Rejuve jest urządzeniem przeznaczonym do zabiegów zarówno na ciało, twarz, a także na szyję i dekolt. Efektem zabiegów jest poprawa wyglądu zmian naczyniowych i redukcja zmian pigmentowych, zmniejszenie wielkości porów, poprawa kolorytu i struktury skóry.

Jest to technologia IPL (pulsacyjne źródło światła), która w swoim zakresie promieniowania wpływa na hemoglobinę (czerwony barwnik krwi) i melaninę (barwnik skóry). Sprawdza się w terapii usuwania popękanych naczynek w obrębie twarzy, rumienia, trądziku różowatego, naczyniaków, poikilodermii (intensywny rumień z licznymi teleangiektazjami oraz plamami w postaci przebarwień na szyi i dekoldzie) oraz do redukcji wszelkich przebarwień na całym ciele. Dodatkowym efektem jest fotoodmłodzenie skóry.

Źródła światła IPL mają powinowactwo do wody i mocno przegrzewają skórę właściwą, którą stymulują do regeneracji. Dlatego klienci często obserwują efekt napięcia i ujędrnienia skóry.

ALMA High Power NIR – Termolifting, czyli skuteczny lifting bez skalpela!

Głowica NIR emitująca światło bliskiej podczerwieni umożliwia uzyskanie liftingu, ujędrnienia, tonizacji i napięcia skóry (jędrny i napięty brzuch, zredukowane tzw. „pelikany”- luźne ramiona, jędrne  pośladki i uda, napięta skóra nad kolanami oraz lifting skóry dłoni). Ponadto wykazuje działanie łagodzące w bólach mięśni i stawów.
Światło bliskiej podczerwieni prowadzi do rozgrzania wybiórczo i miejscowo skóry w celu wytworzenia skurczu włókien kolagenowych oraz pobudzenia produkcji nowego kolagenu co wywołuje efekt napięcia i ujędrnienia skóry. Pacjent w trakcie zabiegu może jedynie odczuwać ciepło emitowane przez głowicę. Po zabiegu może na kilka godzin pojawić się zaczerwienienie. Jednak już kolejnego dnia można powrócić do swoich obowiązków bez obaw o niekorzystny wygląd- brak rekonwalescencji po zabiegu. Dla uzyskania pełnych i zadowalających efektów sugeruje się wykonanie serii 4 do 6 zabiegów. Pierwsze 2 zabiegi zależy wykonać w odstępach co 2 tygodnie, kolejne dwa zabiegi co 3 tygodnie a pozostałe 2 co 8 tygodni.

Skuteczność, innowacyjne rozwiązania
Zabieg Alma Harmony Baby Rejuve
Wskazania
Przeciwwskazania