Endermologie LPG / Endermolift LPG

Endermologie LPG - głowice do zabiegów na twarzy to jeszcze większa skuteczność w likwidacji kurzych łapek i zmarszczek w okolicach ust

Endermologia to rodzaj masażu wykonywanego mechanicznie ze stałą siłą nacisku – mechanostymulacja, wykazujący działanie odmładzające, odchudzające, oczyszczające i terapeutyczne. Zabieg umożliwia pozbycie się nadmiaru tłuszczu z organizmu, a także korzystnie wpływa na układ limfatyczny oraz poprawia kondycję skóry. Ponadto przyczynia się do likwidacji opuchlizn i obrzęków, a także przyspiesza wydalanie nadmiaru płynów i toksyn z organizmu, powodując szybsze i efektywniejsze oczyszczenie organizmu. Zabieg ten przyczynia się również do osiągnięcia długotrwałych efektów poprzez lepsze odżywienie tkanek zapewniając gładką, zdrowszą skórę, a także opóźnienia proces starzenia się skóry.

Dodatkowo stymuluje  wydzielanie endorfin, co wpływa na utrzymanie doskonałej kondycji psychicznej i fizycznej każdego dnia. Dodatkowo działa relaksująco i odprężająco co skutecznie łagodzi objawy stresu.Endermologia to aktualnie jedyna metoda, która przynosi zadowalający efekt w leczeniu nierówności powierzchniowych po przeprowadzonym zabiegu liposukcji.

Endermolift LPG – Odmładzaj swoją skórę od środka zupełnie naturalnie!

Stosowana także po głębokiej terapii ultradźwiękami lub falą radiową przyspiesza i utrwala efekty. Zabiegi wykonywane tym urządzeniem są w 100% naturalne, bezpiecznie, bezinwazyjne, bezbolesne i nie wymagają okresu rekonwalescencji. Skuteczność tej techniki w walce z cellulitem została potwierdzona atestem FDA Amerykańskiego Urzędu ds. Lekarstw i żywności. Wyniki terapii zostały potwierdzone w licznych badaniach klinicznych przeprowadzanych w klinikach uniwersyteckich na całym świecie. Badania kliniczne potwierdziły, że po 8 tygodniach terapii Endermologie z techniką Mecano-Stimulation zawartość kolagenu w skórze wzrasta o 240%, elastyny o 180%, a proces lipolizy zwiększony jest o 70%. Technologia ta wykorzystywana jest zarówno na zabiegi na ciało – Lipomassage oraz na zabiegi na twarz – Endermolift.

Mechanizm działania
Innowacyjne rozwiązania
Zabieg Endermologie Integral LPG
Endermolift Endermologie Integral LPG
Wskazania
Przeciwskazania