RENEW SKIN | Laseroterapia, medycyna estetyczna i kosmetologia

Medycyna estetyczna i kosmetologia w Renew Skin Gliwice to najnowocześniejsze zabiegi w swoich dziedzinach. Specjalizujemy się również m.in. w diagnostyce skóry z wykorzystaniem USG skóry. Medycyna estetyczna i kosmetologia powinny przede wszystkim zapobiegać procesowi starzenia, a w efekcie leczyć ewentualne jej oznaki tj. wiotkość skóry, zmarszczki, leczyć defekty estetyczne naszego ciała takie jak blizny czy rozstępy. Jedne zabiegi pozwalają cofnąć skutki starzenia, a inne mają bardziej działanie profilaktyczne. Wszystkie możecie znaleźć w naszej ofercie zabiegów.

Jeśli chcesz zmienić coś w swoim wyglądzie, z pomocą przyjdą nasi specjaliści. Zapraszamy na konsultacje z Dr Medycyny estetycznej Jakubem Burghardtem. To wysokiej klasy specjalista, członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Więcej informacji o doktorze znajdziecie pod tym linkiem – Jakub Burghardt.
Laseroterapia

Laseroterapia

Laseroterapia to dziecina która ciągle bardzo intensywnie się rozwija. W Renew Skin posługujemy się najnowocześniejszym sprzętem, który znacząco ułatwia prace naszych specjalistów. Zabiegi wykonane z pomocą lasera dają efekty porównywalne z rezultatami, jakie zapewnia chirurgia plastyczna. Depilacja laserowa, termolifting, fotoodmładzanie, usuwanie blizn, zamykanie naczyń – to tylko niektóre z zabiegów jakie znajdziecie w naszej ofercie.

Modelowanie ciała

Modelowanie ciała

W Renew Skin poprawimy jędrność Twojej skóry i zmniejszymy obwody wybranych partii ciała i to bez wysiłku. Zapraszamy do naszego salonu m.in. na zabiegi Endermologie LPG. Jest to najnowocześniejsza metoda walki z cellulitem i jedyna technika przeciwstarzeniowa, która w sposób naturalny prowadzi do stymulacji syntezy kolagenu, elastyny oraz kwasu hialuronowego.

Kosmetologia

Kosmetologia

Kosmetologia, a w zasadzie zabiegi dziedziny kosmetologicznej, pozwalają wszechstronnie zadbać o Państwa skórę. Podobnie jak w dziale medycyna estetyczna, Renew Skin oferuje usługi kosmetologiczne tylko najwyższej jakości.

Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna w Renew Skin Gliwice to zabiegi najwyższej jakości. Ta szybko rozwijająca się dziedzina ochrony zdrowia dotyczy przede wszystkim urody i związanego z nią samopoczucia. Wpływa na poprawę wyglądu pacjenta, ale przede wszystkim poprawia jego stan psychiczny.

Poznaj nasz zespół